skip to Main Content
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami, poniżej telefony i emaile. Potrzebny projekt, oferta a może szybka pomoc - dzwoń!

ul. Wieńawskiego 18
Chorzów 41-506
telefon: 502-554-410
+48 502 554 410 biuro@zielenizaklad.pl

Jesteśmy dystrybutorem firmy Sempergreen, której znakiem rozpoznawczym jest wieloletnie doświadczenie oraz chęć ciągłego doskonalenia swoich produktów.

Dzięki najwyższej jakości materiałów, która została zapewniona m.in. poprzez odpowiedni dobór gatunków roślin, które stworzą przestrzeń zieloną przez cały rok.

Rozchodnik to roślina, która przechowuje wodę w liściach – podczas suchych i ciepłych dni utrata wilgoci zmniejszona jest do minimum dzięki zwężonym aparatom szparkowym w liściach.

Dlaczego warto wybrać rozchodnik na zielony dach?

Dzięki płytkiemu systemowi korzeniowemu rozchodnikowi wystarcza mniejsza warstwa podłoża. Jako roślina odporna na suszę, choroby oraz szkodniki nie wymaga wielu składników odżywczych, ani zabiegów pielęgnacyjnych.

Przede wszystkim rozchodnik potrafi przeżyć w ekstremalnie suchych warunkach, dostosowuje się do warunków, w których rośnie oraz posiada zdolność szybkiego odradzania się. To sprawia, że rozchodnik jest idealnym rozwiązaniem do stworzenia pięknego, odpornego na czynniki atmosferyczne zielonego dachu.

Masz pytanie?